0
کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید
تقریبا می توان گفت که هیچ محدودیتی در فروش نوع محصولات در اینترنت ندارید. از کالاهای دانلودی گرفته تا یخچال و لپ تاپ و …

 اولین سوال برای شروع کسب و کار اینترنتی

 چه محصولاتی را می توانم از طریق اینترنت به فروش برسانم؟ 

تقریبا می توان گفت که هیچ محدودیتی در فروش نوع محصولات در اینترنت ندارید. از کالاهای دانلودی گرفته تا یخچال و لپ تاپ و … امروزه در کشور خودمان به فروش می رسد.

خیلی مهم نیست که چه چیزی می خواهید بفروشید! مهم این است که چگونه می خواهید بفروشید.

یک نیاز را شناسایی کنید؟ببینید چه نیازی را می توانید از طریق اینترنت به خوبی برطرف کنید. مثلا قبلا افرادی برای خرید و فروش خودرو و … از طریق روزنامه نیازمندی های همشهری اقدام می کردند. البته نیازمندی های همشهری برای تمام اصناف مناسب می باشد اما بخش خرید و فروش خودرو این روزنامه همیشه داغ می باشد. این روزنامه در این بخش یک تنه جلو میرفت و هیچ رقیبی در حد خودش نداشت.

چند سالی می باشد که سایت باما راه اندازی شده است. سایت باما چه کاری انجام می دهد؟ این سایت یک نیازمندی آنلاین خودرو می باشد. ایده خیلی ساده بود و این ایده تکراری سالیان سال توسط همشهری اجرا میشد و این سایت تنها این ایده را در اینترنت اجرا کرد و با سرعت باورنکردنی پیشرفت کرد.
 البته من در عنوان این مقاله نوشتم که در اینترنت چه محصولاتی بفروشیم؟ اما در این بخش یک نمونه خدماتی را مثال زدم تا دید شما باز شود.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی صنایع دستی فروش محصولات صنایع دستی

می توانید یک سایت راه اندازی کنید و فقط محصولات صنایع دستی را در سایتتان به فروش برسانید. متخصص بودن در بخشی از بازار یعنی کلید موفقیت در کسب و کار اینترنتی

صنایع دستی سرشار از خلاقیت می باشد. می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و فقط اشیاء تزئینی را بفروش برسانید.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی اسباب بازی

اگر کسی فروشگاه اینترنتی اسباب بازی راه اندازی کند می تواند به سرعت در این حوزه رشد کند.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی خانگی

می توانید یک سایت راه اندازی کنید که فقط محصولات ورزشی خانگی را بفروشید. امروزه خیلی از تولیدکننده های خارجی و داخلی تبلیغ می کنند که در منزل ورزش کنید. همین مسئله کمک بسیار زیادی به شما می کند تا محصولات شما جایگاه خوبی داشته باشند.

چگونه بفروشیم؟ چه محصولی را در اینترنت بفروشیم؟

 به اندازه کالاهای روی زمین می توان سایت راه اندازی کرد. مهم این می باشد که گروهی از کالاها را انتخاب کنید و تمام تمرکز و انرژی خودتان را برای ارائه با کیفیت همان بخش از بازار بگذارید.

اگر می خواهید نیازها را شناسایی کنید می توانید در تالارهای گفتگو یک چرخی بزنید و ببینید چه بحثهایی بیشتر بین کاربران رد و بدل می شود.

کسب و کار اینترنتی با سرعت فوق العاده ای در حال رشد می باشد و می توان گفت که حتی اگر شما یک کسب و کار فیزیکی داشته باشید تا چند وقت دیگر بدون اینترنت نمی توانید به فعالیت کسب و کارتان ادامه دهید.

همین حالا کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

ترس دارید که در این راه اشتباه کنید؟ اشکالی ندارد! خسارت اشتباهات در اینترنت بسیار کمتر از دنیای واقعی می باشد. امروز اشتباه کنید تا فردا به یک فرد کاربلد تبدیل شوید.

در یک کسب و کار اینترنتی عواملی مختلفی دست به دست هم می دهند تا یک کسب و کار اینترنتی با موفقیت و یا شکست روبرو شوند. خیلی از کسب و کارهایی که شکست خورند به این علت بود که یک برنامه ریزی ساده نداشتند ، یک وجه تمایز نداشتند ، هیچ کار خلاقانه ای برای فروش نداشتند. شما اشتباه آنها را مرتکب نشوید. همین امروز نیازهایی را شناسایی کنید که به خوبی در دنیای وب پاسخ داده نشده اند و سپس وجه تمایز هایی را در نظر بگیرد و کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

به نظر شما چه محصولاتی را در اینترنت بفروشیم؟

چگونه فروشیم؟

چه وجه تمایزهایی را ایجاد کنیم تا بازدیدکنندگان ما را برای خرید کردن انتخاب کنند؟

همکاری در فروش بدون وبسایت
یکی از مزایای همکاری در فروش، آسان کردن درآمد اینترنتی است.