0

ورزش و سلامتی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید ورزش و سلامتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

درمان‌ موثر برای جای جوش‌های عمیق روی پوست صورت

تصویر پروفایل
Ariya

بوجود آمدن یک جوش روی پوست صورت، به اندازه کافی میتواند ناراحت کننده باشد، ولی...


 لکه و چال روی پوست ناشی از آن می‌تواند منجر به صدمات  اجتماعی، روحی- عاطفی و کاهش اعتماد به نفس، مخصوصا در افراد جوان شود.


 اگر زخم‌های عمیقی بر روی صورت خود دارید، باید گفت که آنها به خودی خود از بین نمی‌روند، و به طور معمول نمی‌توانند به طور کامل از بین بروند. اما خبر خوب این است که شما با زخم‌های کوچکی سر و کار دارید، روش‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید از طریق آن‌ها، پوست خود را ترمیم کنید.1- کرم‌ها و ژل‌ها (موثر برای لکه و همچنین جای جوش)

2- لیزر

3- تزریق

4-  روش‌های جراحی

5-  میکرونیدلینگ


برای دیدن تصاویر و توضیحات کامل هر بخش از لینک  زیر استفاده کنید : 


\http://eksir.net/beauty-and-youth/science-and-nutrition/451-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%E2%80%8C-%D8%AC%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%DB%8C%D9%82-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA.html 

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!