0

کامپیوتر و فناوری اطلاعات

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید کامپیوتر و فناوری اطلاعات گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

فناوری اطلاعات

تصویر پروفایل
حسین
 با توجه به فضای جدید ایجاد شده توسط فناوری اطلاعات و تاثیرات فرابخشی آن، به نظر شما این فناوری یک فرصت برای كسب و كار به شمار می رود یا یک تهدید؟
 لطفا در این زمینه نظرات تحلیلی خود را ارائه فرمایید
تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
تصویر پروفایل
naz i
بهترین پاسخ

 فناوری اطلاعات هم می تواند تهدید باشد برای کسب و کارهای سنتی و هم می تواند یک فرصت عالی برای کسانی که با این تکنولوژی همراه هستند. مثلا بهینه سازی سایت یکی از مهمترین دستاوردهایی است که انسان ها برای پیدا کردن نیازهای خودشان از آن استفاده می کنندقیمت سئو را می توان با تعرفه های گوناگون در شرکت ها پیدا کرد.

\https://wikidemy.ir/seo-price/


تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!