0

سبک زندگی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید سبک زندگی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

محبوب ترین ترند طراحی داخلی سال 2019

فوق العاده ترین ترند طراحی داخلی سال 2019 ترند رتروئه💛💛💛💛

بی نظیرترین طراحی قطعا طراحی ایه که رنگ و بوی نوستالژی رو همراه خودش داشته باشه

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
تصویر پروفایل
HamidRZ
بهترین پاسخ

تاثیر \پنجره دوجداره دردیزاین خانه و نمای ساختمان

تمام اجزای پنجره دوجداره بر زیبایی نمای داخلی و خارجی ساختمان تاثیر فراوانی می‌گذارند. یکی از مهم‌ترین اجزای ساختمان، قاب پنجره دوجداره است و نقش مهمی در نمای داخلی و خارجی ساختمان دارد. مهندسین با این دید پنجره ها را طراحی می‌کنند، که آن‌ها بخشی از نمای ساختمان هستند. البته این نظر، با توجه به سایه‌هایی که پنجره‌ها بر روی نما ایجاد می‌کنند و آن‌ را تحت تاثیر قرار می‌دهند، بسیار کورکورانه‌ای به حساب می‌آید.


با همه این‌ها، طراحی پنجره دوجداره و ارتباط آن با نما موضوعی است، که در ابتدای کار، باید توسط مهندس ,طراحی و دیزاین شود. هر چند ممکن است، نیاز باشد که پنجره‌ها به صورت سفارشی تهیه شوند، اما مدل‌های آماده موجود در بازار نیز قابل خریداری هستند.


به هر حال، با هر نگاه و روشی که پنجره‌های ساختمانی تولید و طراحی شوند، باز هم باعث زیبایی در نمای ساختمان می‌شوند و به فضا روشنایی می‌بخشند. با توجه به گستردگی امروز نماهای شیشه‌ای، در آینده‌ای نه چندان دور، شاهد افزایش محبوبیت استفاده از انواع پنجره‌ها و شیشه‌های دوجداره برای نمای ساختمان خواهیم بود. هر قدر که پیش‌تر برویم، میزان استفاده از پنجره و شیشه در نما بیشتر و استفاده از دیگر موارد کمتر خواهد شد.


یکی دیگر از مطالب خیلی مهم در نقش پنجره دوجداره این هست که اجازه ورود گرد و خاک را به داخل خانه نمیدهد و این باعث میشود که خانم های در منزل نگران بوی بد یا گرد و خاک بیرون نباشند و با خیالی اسوده به کار های خود رسیدگی کنند .

منبع: avanupvc.com

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!