0

سبک زندگی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید سبک زندگی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

برای رفع بوی بد ماشین لباسشویی چکار کنیم؟

تصویر پروفایل
zanyar

برای رفع بوی بد ماشین لباسشویی چکار کنیم؟

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
تصویر پروفایل
tneda
بهترین پاسخ

برای تمیز نگه داشتن ماشین لباسشویی نکات زیر را به یاد داشته باشید. 

۱. دقت در انتخاب مواد شوینده

برای ماشین‌های لباسشویی با درب جلو، همیشه باید از مواد شوینده‌ای استفاده کنید که مناسب برای دستگاه‌هایی با راندمان بالا هستند. مواد شوینده نرمال معمولا کف صابون زیادی تولید می‌کنند که این موضوع می‌تواند برای ماشین‌های لباسشویی با درب جلو مشکل ایجاد کند. علاوه بر این، نباید از نرم کننده‌های مایع برای ماشین‌های لباسشویی با درب جلو استفاده شود.

۲. خشک نگه داشتن مخزن اصلی لباسشویی

دقت کنید که مخزن اصلی لباسشویی به مدت طولانی مرطوب نباشد. سعی کنید بلافاصله بعد از اتمام کار لباسشویی، لباس‌ها را از آن خارج کرده و درب آن را باز بگذارید. 

۳. تمیز نگه داشتن لاستیک دور درب لباسشویی

علاوه بر کار‌های گفته شده در بالا، به یاد داشته باشید که لاستیک دور درب لباسشویی را نیز به طور منظم تمیز نگه دارید. برای این کار، می‌توانید از ترکیب سرکه سفید و آب استفاده کنید. مواد را به نسبت مساوی با هم ترکیب کنید.

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
vankey68
بهترین پاسخ

برای رفع بوی بد در ماشین لباسشویی مراحل زیر را دنبال کنید.

۱. جوش شیرین

ممکن است بخواهید از سفید کننده استفاده کنید، اما توصیه می‌کنیم از ماده‌ای ملایم‌تر مانند جوش شیرین استفاده کنید. ۱/۴ فنجان جوش شیرین را با ۱/۴ فنجان آب ترکیب کنید. محلول را درون مخزن شوینده لباسشویی بریزید.

۲. سرکه سفید

دو فنجان سرکه سفید را درون مخزن اصلی لباسشویی بریزید. سپس، ماشین را بر روی سرعت نرمال و حرارت زیاد قرار دهید. جوش شیرین و سرکه هر گونه کثیفی و مواد زائد را از بین خواهند برد. همچنین، به رفع بوی بد ماشین لباسشویی نیز کمک می‌کنند.

۳. تمیز کردن چرک و کثیفی باقی مانده

اگر هر گونه لکه‌ای باقی ماند، به نسبت مساوی سرکه سفید و آب را ترکیب کرده و با قسمت زبر اسکاچ ظرفشویی، لکه‌ها را از بین ببرید.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!