0

تفریح و سرگرمی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید تفریح و سرگرمی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

دستکش

سلام

واقعیتش من یه دستکش ساق بلند چرم قرمز دارم پسرعموم از انگلیس واسم آورده به نظرتون با توجه به شرایط کرونا و پوشیدن دستکش خوبه که من الان این دستکشو بپوشم و عیدم همینطور؟

یا به نظرتون فقط مختص زمستونه؟

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
بهترین پاسخ

استفاده از اینجور دستکشا هم دردسر زیاد داره و هم خطرناکه، چون زمانی که به منزل و محل کار می رسید باید دستاتونو کامل ضدعفونی کنید، وقتی از دستکش های لاتکس و یکبار مصرف استفاده می کنید زمانی که به مقصد میرسید کافیه دستکشو بندازید سطل زباله و با خیال راحت به کارتون برسید، چون این نوع دستکش ها هیچ منافضی ندارنو دستتون کاملا تمیز هستش.

برای خرید دستکش لاتکس می تونید به لینک زیر برید:

https://bit.ly/2YLkuSG

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
Amir
بهترین پاسخ

این جور دستکشا پر از منفذ هستن. هرچند که سایر دستکشای پلاستیکی هم منافذی دارن ولی خب کارایی بهتری دارن . جنگ یه قانون زیبا داره که میگه: اگه نمیتونی جلوی دشمنت رو خارج از قصرت بگیری، پس بزار وارد قصر بشه و نابودش کن!

بنظر من بجای اینکه خیلی روی دستکش و ماسک مانور بدیم، بهتره که با خوردن مواد مغذی و مفید ،سیستم ایمنی بدنمون رو تقویت کنیم که توان مقابلش با ویروس بیشتر بشه.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!