0

علمی ، آموزشی و تحصیلی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید علمی، آموزشی و تحصیلی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

بی حوصلگی هنگام مطالعه

تصویر پروفایل
گلسا

برای رفع بی حوصلگی برای درس خواندن چه کار کنیم؟

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
بهترین پاسخ

چگونه مطالعه کنیم؟

\https://debook.ir/blog/how-to-study/

مقاله علمی و تخصصی برای اینکه نحوه درست مطالعه را بدانید.

سرفصل های این مقاله:

  • ✅چگونه با مطالعه یادگیری خود را افزایش دهیم؟
    ✅چهار سطح خواندن
  • ✅چه چیزی مطالعه می کنید؟ چرا مطالعه می کنید؟
  • ✅تبدیل شدن به یک خواننده مصر


تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
mohamad
بهترین پاسخ

 برای رفع بی حوصلگی و خستگی در هر کاری سه عامل را بایستی در نظر بگیریم که با در نظر گرفتن این سه عامل به جای بی حوصلگی ، پر انرژی نیز می شویم این سه عامل به شرح زیر می باشد:

1-نیت 

2-لذت 

3- عاقبت

اگر نیت درست باشد و عاقبت یعنی نتیجه ای را که می خواهی بدست بیاوری در نظر بگیری از خواندن درس لذت می بری و حس خوب می گیری که باعث درک بیشتر موضوع درس می شود. 

و فقط نسبت به موقعیت و زمان مطاله باید مبتکرانه برنامه ریزی کنی تا بهترین نتیجه را بدست آوری. برای مثال زمان مطالعه ، زمان تغذیه و زمان استراحت را مدیریت کنی .

شاد و موفق باشید. 

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!