0

روانشناسی

خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

یک کودک لوس و خودرای چگونه است؟با او چگونه رفتار کنیم؟

تصویر پروفایل
vankey68

طریقه رفتار با کودک حرف گوش نکن ، چگونه بچه حرف گوش کن داشته باشیم؟

طریقه رفتار با کودک حرف گوش نکن

تصویر پروفایل
انصراف
4 پاسخ ها
0
تصویر پروفایل
پریسا
بهترین پاسخ

سلام به \مشاوره کودک مراجعه کنید.

تصویر پروفایل
انصراف
0
بهترین پاسخ

با سلام حتما به یک \روانشناس خوب مراجعه کنید

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
مهدی
بهترین پاسخ

سلام یک سر به \وبسایت وسایل بازی بزنید قطعاً می تونید جوابتون رو بگیرید.

تصویر پروفایل
انصراف
0
بهترین پاسخ

لوس بودن و حرف گوش نکن بودن توی ذهن من با مفهوم خود ارضایی تداعی میشه 🙄 ایشالا که برداشت های ذهنی بد رو از خودمون دور کنیم و از همین حالا به فکر آینده فرزندان نازنینمون باشیم😁 نباید فراموش کنیم که ما والدین تا سن شش سالگی حق فرافکنی مسئولیت های پدر و مادریمون رو به بچه هامون نداریم😬 حرف های من لطفاً بی احترامی تلقی نشه ولی بچه لوس و حرف گوش کن خیلی در معرض انحرافات و آسیب های جنسی قرار داره🤐 شاید پیدا کردن قلق یه بچه به اصطلاح سرتق سخت باشه ولی همیشه اوقات ما نیاز به قلق گیری نداریم همین که به بچه اعتماد کنیم و در طول زمان قلق درست رو بهش یاد بدیم بهترین کمک رو تونستیم در حقش انجام بدیم🙂

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!