0

روانشناسی

خوش آمدید! 

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید روانشناسی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

مصاحبه با محمد جانبلاغی در مورد درمان قطعی افسردگی، وسواس، استرس و اضطراب

شما در وب سایت تان گفته اید که می‌توانید به صورت قطعی و تضمینی انواع استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی ها را درمان کنید؟ می‌توانید بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدهید.

سؤال: شما دروب سایتتان گفته ای که میتوانید به صورت قطعی و تضمینی انواع استرس و اضطراب، وسواس و افسردگی ها را درمان کنید؟ میتوانید بیشتر در مورد این موضوع توضیح بدهید.

پاسخ:بله. اینکه چرا من میتوانم چنین کاری را انجام بدهم دلیلش این است که با شناخت و آگاهی از ذهن، باورها و رافتارهای ناکارآمد هر فرد و ایجاد تغییرات بنیادین در مجموع باورها و رفتاری هر فرد بدونه نیاز به هیچ گونه قرص و دارویی می توان این مشکلات را حل و درمان کرد و این موضوع اصلا مسئله ی عجیبی نیست و کاملا بدیهی است.هر کدام از ما باورهایی در ضمیر ناخودآگاه در مورد خودمان، محیط پیرامون و آینده امان داریم که این باورها مشخص میکند در چه جایگاهی قرار میگیریم، چقدر خوشحال هستیم و یا چقدر افسرده یا نگران هستیم. من این باورها را شناسایی کردم و تعدادی سوال و جمله مطرح کردم که وقتی افراد به آنها پاسخ میدهند میتوانیم باورهای پنهان در لایه های زیرین ضمیر ناخودآگاهشان را شناسایی کنیم و متوجه شویم ه با این طرز فکر فعلیشان در آینده چقدر خوشحال تر و آرام تر خواهند شد و حتی می توانیم با اطمینان بگوییم در گذشته در چه وضعیتی بوده اند. البته میتوانیم این باورها را تغییر بدهیم و آیندهی را به دلخواه خود بسازیم.آینده را میتوانیم با تغییر باورها تغییر بدهیم. من معتقدم که تنها عاملی که انسانها را در افسردگی، استرس و... نگه داشته است، باورهایی است که در ضمیر ناخودآگاه شخص وجود دارد. نگاهی که ما به خودمان و زندگی امان داریم مثلا:درآینده موفق نخواهم شدبازم اگر کنکور شرکت کنم قبول نمی شوم

همه جا پر از میکروب و کثیفی است

می ترسم بیماری سختی بگیریم

دوست دارم دیگران به من توجه کنند

می ترسم اشتباه کنم

ادم جذابی نیستم

همه چیز برایم بد خواهد شد

و ....در جلساتی که با مراجعانمدارم تمام این افکار و باورها را با هم شناسایی می کنیم و با پاسخ به آنها میتوان با اطمینان گفت که فرد پاسخ دهنده در چه جایگاهی است و در ادامه به چه شرایطی از لحاظ شای و سلامتی خواهد رسید. البته میتوانم به او راهکارهایی را آموزش بدهم که باورهایش را تغییر بدهد و شرایط زندگی اش به طور قابل توجهی تغییر کند.

سؤال:چطور شد به فکر درمان قطعی این مشکلات اقدام کردید؟

پاسخ:بله. من خودم سالها که افرادی زیادی را می دیدم که به خاطر وجود مشکلات افسردگی یا وسواس که کاملا زندگی اشان را مختل کرده بود تصمیم گرفتم تا درمانی تخصصی برای حل این مشکلات پیدا کنم.بعد سیستمی را طراحی کردم که افراد بتوانندخیلی راحت و برای همیشه ازاین مشکلات رهایی پیدا بکنند.حتی فایل های صوتی را هم برای کمک به افرادی که می خواهند زودتر از این مشکلات رهایی پیدا کنند تهیه کرده ایم که می توانند در سایت دانلود کنند.وقتی انسان، خودش را باور کند همه چیز تغییر خواهد کرد.من جلسات آموزشی ای را آماده کردم که اگر هرفردی از آن استفاده کند، در مدت کمتر از شش ماه تا یک سال بستگی به مدت زمانی که این مشکلات را داشته، جنسیت و...می تواند برای همیشه این مشکلات را درمان کنند و آنقدر به این جلسات ایمان دارم که این جلسات را تضمین میکنم:اگر فردی با شرکت در جلسات تخصصی مشاوره و انجام تمرینات جلسه مشکلاتش درمان نشود کل هزینهاش را عودت خواهم داد. بازخوردی که در جلسات مشاوره، سمینارها و همایشایم به صورت حضوری و ایمیل از شرکت کنندگان دریافت کردم نشان دهنده این است که این جلسات آموزشی، نتایج بسیار خوبی برایشان به ارمغان آورده است که باعث تعجب خود آنها نیز شده است.برای شما و تمامی دوستان سعادت و خوشبختی در دنیا و آخرت را از الله مهربان آرزومندم با سپس از شما محمد جانبلاغی عزیز که وقتتان را در اختیار ما قرار دادید

\شرکت در جلسات تخصصی روانشناسی محمد جانبلاغی

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

فردی که می خواد کار مثبت انجام بده چرا باید انرژی منفی داشته باشه؟

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!