0

پزشکی و طب سنتی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید پزشکی و طب سنتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

2

چگونه اکسیژن خون را افزایش دهیم؟

تصویر پروفایل
zanyar

چگونه اکسیژن خون را افزایش دهیم؟


تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
1
بهترین پاسخ

من با مصرف سیگار بیشتر از بیست درصد حجم تنفسی ریه ام رو از دست دادم خر خر لوله های تنفسیم شروع شد و شبانه حمله های عصبی شدیدی بهم دست میداد طوری که بدون مصرف اسپری تا حدود ده ثانیه تنگی نفس شدید داشتم

با اسپری و آنتی بیوتیک و ورزش تونستم سیگار رو کنار بذارم و حجم ریه ام رو به بالای 95 درصد برسونم.

زمانی که سیگار مصرف می کردم خون‌رسانی به مغزم محدود شده بود و مجبور بودم دوز خیلی بالایی از قرص اعصاب مصرف کنم با کنار گذاشتن سیگار قرص اعصاب رو هم کنار گذاشتم و یک ماه بعدش هم تونستم داروی ریه رو کنار بذارم.

الان دارم با خوبی و خوشی کنار خونوادم زندگی می کنم و از زندگیم خیلی راضی هستم😊

تصویر پروفایل
انصراف
1
تصویر پروفایل
tneda54
بهترین پاسخ

اکسیژن مهمترین ماده برای عملکرد سالم تمام اجزای بدن است.

به یاد داشته باشید که سلول های سرطانی در یک محیط اسیدی و کم اکسیژن رشد می کنند.

از آن جایی که سلول ها نمی توانند بیش از چند دقیقه به اندازه کافی اکسیژن ذخیره کنند، بدن به یک منبع ثابت اکسیژن در محیط زیست خود نیاز دارد.

چندین روش طبیعی مانند سلول های بنیادی برای افزایش اکسیژن در خون وجود دارد که می توان با آنها از اثرات مخرب اکسیژن پایین در خون جلوگیری کنید و سلامت خود را

حفظ کرد.

برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید .

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!