0

پزشکی و طب سنتی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید پزشکی و طب سنتی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

درمان تصلب شریان ها (گرفتگی عروق خونی) با روش های طبیعی

درمان تصلب شریان ها (گرفتگی عروق خونی) با روش های طبیعی

درمان طبیعی تصلب شریان ها

تصلب شریان ها به معنای سخت شدن دیواره سرخرگ هاست و ارتباط بسیار نزدیکی با ازدیاد فشار خون دارد و چون سخت شدن زیاد دیواره شریان موجب می گردد خون با فشار بیشتری در رگ های تنگ شده مزبور جریان یابد، بنابراین فشار خون افزایش حاصل می کند. در تصلب شریان ها دیواره های خارجی شریان ها سخت و لایه های داخلی آن نرم می شود، این عارضه فقط در نتیجه عدم توجه به سلامت بدن و کار دستگاه های آن یعنی بر اثر سوءتغذیه و نداشتن تمرین بدنی و هر گونه افراط و غیره پدید می آید.

حقیقت آن که در این روزها تصلب شریان ها حتی در کسانی که به 40 سالگی نرسیده اند به سبب عادات و رسوم بد زندگی و استفاده دایمی از مسهل، ملین و داروهای مختلف زیاد دیده می شود. تصلب شریان ها نشانه پیری زودرس است.

درمان تصلب شریان ها

اگر شریان های بدن خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهند، تمام دستگاه های بدن دچار این عارضه می گردند. بنابراین واضح است که درمان تصلب شریان ها باید عمومی و مزاجی باشد. تنها به وسیله بالا بردن قدرت کشش تمامی بدن است که می توان این عارضه را ریشه کن ساخت.

به طوری که قبلا گفته شد چون تصلب شریان ها و ازدیاد فشار خون ارتباط بسیار نزدیک با یکدیگر دارند بنابراین هر گونه اقدام و تدبیری که یکی از این دو عارضه را درمان می کند دیگری را نیز برطرف خواهد ساخت. برای درمان تصلب شریان ها می توان به دستورهایی که درباره ازدیاد فشار خون داده شده است عمل کرد و مطمئن شد با اجرای آن ها نه فقط کشش دستگاه ها اصلاح و ترمیم خواهد شد بلکه حالت عمومی و سلامت بیمار نیز به طور فوق العاده ای بهبود خواهد یافت و سالیان درازی بر عمر او اضافه خواهد شد.

انوریسم (اتساع موضعی شریان)

انوریسم عبارت از اتساع قسمتی از شریان است که توموری با دیواره به ضخامت های متفاوت ایجاد می کند. این تومور ممکن است به وسیله یک یا چند روزنه با شریان ارتباط داشته باشد همچنین امکان دارد به ورید مجاور نیز مربوط باشد و یا آن که به تدریج پر شود و حالت سختی پیدا کند که این خود نوعی درمان خود به خود است که به وسیله طبیعت صورت می گیرد، معمولا شریان های مغز یا ریه ها و یا شریان هایی که مستقیما از قلب منشعب می شوند بیشتر دچار انوریسم می گردند.

انوریسم بیماری میان سالگی است و محصول مستقیم زندگی غلط و تغذیه نادرست است. کسانی که مشروبات الکلی زیاد می نوشند بیش از دیگران مستعد ابتلای به آن هستند. همچنین پس از درمان به وسیله داروهایی با ترکیبات فلزی که برای معالجه سیفلیس به کار می روند و یا مسمومیت های فلزی مانند مسمومیت ناشی از املاح سرب و غیره احتمال ابتلای به انوریسم بیشتر است.

درمان انوریسم

درمان انوریسم باید همواره توسط متخصص درمان طبیعی انجام گیرد زیرا این بیماری نیاز به دقت بسیار و توجه کامل از طرف متخصص کارآزموده و مجرب دارد. در بیشتر مواقع هیچ گاه نمی توان انتظار درمان قطعی را داشت بلکه ممکن است برای بیمار زندگی آرام و راحتی فراهم کرد و کسانی را که قادر به استفاده از متخصص درمان طبیعی نیستند باید چند روز تحت رژیم تمام میوه قرار دهند و پس از آن برنامه غذایی کامل هفتگی را اجرا کنند و در هر ماه دو تا سه روز رژیم تمام میوه را به کار بندند. در چند روز اول درمان تنقیه شبانه با آب گرم فراموش نشود و از آن پس نیز در صورت لزوم این کار را تجدید کنند.

درمان تصلب شریان ها (گرفتگی عروق خونی) با روش های طبیعی

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
1
بهترین پاسخ


باسلام و عرض خسته نباشید درصورت امکان دوستان گرامی اگر اطلاعات بیشتری در مورد روش درمان دیابت با عروق خونی آزمایشگاهی دارند به اینجانب بفرمایند. مقاله اینجانب در لینک ذیل درحال انتشار می باشد

https://rokhjahannama.ir/health/diabetic-blood-vessel-treatment/

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
mddemi7
بهترین پاسخ

به نظر من آنژیوگرافی یکی از بهترین راه های تشخیص گرفتگی رگهای قلبه. لینک پایین رو گذاشتم بخونید.
https://bit.ly/2oSFsQe

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!