0

حقوقی

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید حقوقی گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

0

کپی رسید دست مشتری

تصویر پروفایل
داداشس

با عرض سلام
بنده مشاور املاک هستم
ببا موجر شفاهی توافق کردم چنانچه ملک شما رو به فروشگاه معتبری با فلان مبلغ اجاره بدم میبایستی بهم آ تومن بهم کمیسیون بدی و ایشان هم قبول کردند

وقتی مشتری پیدا کردم مبلغ کمیسیون رو طی یک فقره چک جلوتر از مالک گرفتم و ایشون هم گفتن یک رسید بهم بده ک چک نزد شما امانته و چنانچه نزدیک قرارداد شد من رسید رو به شما تحویل میدهم .و من هم رسید دادم و روز بعد قبل از شروع جلسه رسید رو از مشتری گرفتم و پاره کردم

قرارداد در شرکت مورد نظر بسته شد(در دفترم هیچگونه قراردادی بسته نشد)

سوال:
ممکنه مشتری از رسید کپی گرفته باشه و ادعا کنه چک امانت نزد ایشون بوده و نباید میبرده بانک و برگشت میزده؟!
چنانچه ادعا کنید ایا طرح دعواشون بجایی میرسه؟
در ضمن چک رو به اسم شخص دیگری و بابت بدهی نوشته شده
و تصمیم دارم به شخص ثالث بدم برگشت بزنه
در ضمن پروانه کسب به اسم بنده نیست.و مشاور دفتر دوستان هستم.
لطفا راهنمایی کنید
سپاس

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!