0

صنعت و کسب و کار

خوش آمدید!

تالار گفتگوی جواب اینجا محلی برای آگاهی، گفتگو و تبادل نظر میان کسب و کارهاست تا حرف ها گفته شود و ایده ها پرداخته شود. این تالار درباره بهترین محتوا و ایده های جدید صنعت و کسب و کار گفتگو می کند و آنها را به اشتراک می گذارد و پروفایل حرفه ای شما را ایجاد می کند.

1

کولر گازی

تصویر پروفایل
رویا

سلام به همه دوستان 

من میخواستم یه \کولر گازی  برای منزلمون خریداری کنم. لطفا راهنماییم کنین که چه برندی بهتره و از کجا خریداری کنم که اصل باشه و کیفیتش هم بالا باشه؟

تصویر پروفایل
انصراف
3 پاسخ ها
1
بهترین پاسخ

تو لوازم الکتریکی سامسونگ و الجی خوبه، قطعات فراوون، گارانتی فوق العاده.

واسه خرید هم دیجی کالا رو به خاطر پشتیبانی عالی و انتقال سریع محصول پیشنهاد میکنم.

من بیشتر مدل \good-18000 hp پیشنهاد میکنم. 

از طریق لینک زیر میتونی اطلاعاتشو بخونی:

https://b2n.ir/658121 

موفق باشی.

تصویر پروفایل
انصراف
0
بهترین پاسخ

با سلام مطلب بسیار خوبی بود

\پوکه معدنی

تصویر پروفایل
انصراف
0
تصویر پروفایل
gharchfarm
بهترین پاسخ

شرکت سپید مزرعه ارائه دهنده محصولات و خدمات تولید و پرورش قارچ:

ساخت و فروش \\ک\م\پ\و\س\ت\\&nbsp\;\ق\ا\ر\چ\\

\&nbsp\;\ت\و\ل\ی\د\ \و\ \ف\ر\و\ش\ \خ\ا\ک\ \پ\و\ش\ش\ی\ \ب\ر\ا\ی\ \ک\ش\ا\و\ر\ز\ی\\

\&nbsp\;\م\ش\ا\و\ر\ه\ \و\ \آ\م\و\ز\ش\ \پ\ر\و\ر\ش\ \ق\ا\ر\چ\&nbsp\;\\

\ر\ا\ه\ \ا\ن\د\ا\ز\ی\ \س\ا\ل\ن\ \پ\ر\و\ر\ش\ \ق\ا\ر\چ\ \ز\ی\ر\ \ن\ظ\ر\ \م\ت\خ\ص\ص\ی\ن\ \و\ \م\ه\ن\د\س\ی\ن\ \ش\ر\ک\ت\ \س\پ\ی\د\ \م\ز\ر\ع\ه\&nbsp\;\\

\
\\

\ب\ر\ا\ی\ \ا\ط\ل\ا\ع\ا\ت\ \ب\ی\ش\ت\ر\ \ب\ا\ \م\ا\د\ر\ \ا\ر\ت\ب\ا\ط\ \ب\ا\ش\ی\د\:\\

\
\\

\۰\۵\۱\۵\۵\۲\۶\۲\۳\۹\۳\\

\
\\

gharchfarm\.com\\

\
\\

\ا\ی\ن\س\ت\ا\گ\ر\ا\م\ \ش\ر\ک\ت\:sepid\ mazraee\\

\شرکت سپید مزرعه

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!